Ústecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga ÚK/STŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Liga ÚK/MLŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
Liga ÚK/Předžactvo 4+1
"OPEN" sdružená soutěž ÚK/MINI 4+1 a Předžactvo 4+1
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Společná regionální liga mužů
podzim - 1. kolo
10.9.2016
16:00
CR001
Wendy Mělník
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
11.9.2016
10:30
CR002
Sparta Kutná Hora
-
HK Baník Most
Václav Skala
,
Vilém Novotný
,
podzim - 2. kolo
18.9.2016
14:00
CR004
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Vršovice B
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
18.9.2016
12:30
CR005
HK Baník Most
-
TJ JM Chodov B
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
18.9.2016
16:30
CR006
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
-
Sparta Kutná Hora
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
podzim - 3. kolo
25.9.2016
10:30
CR007
Sparta Kutná Hora
-
Wendy Mělník
Jiří Svítek
,
Jiří Dolejší
,
24.9.2016
12:00
CR008
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
-
TJ JM Chodov B
Petr Směja
,
Jaroslav Hanych
,
28.9.2016
10:00
CR009
Sokol Vršovice B
-
HK Baník Most
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
podzim - 4. kolo
1.10.2016
15:30
CR010
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Baník Most
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
podzim - 5. kolo
8.10.2016
16:00
CR014
Sokol Vršovice B
-
Wendy Mělník
Vilém Novotný
,
Jiří Motl
,
podzim - 6. kolo
16.10.2016
16:00
CR017
Wendy Mělník
-
HK Baník Most
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
16.10.2016
10:30
CR018
Sparta Kutná Hora
-
TJ JM Chodov B
Petr Václavík
,
Marián Šiška
,
podzim - 7. kolo
22.10.2016
12:00
CR011
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
-
Sokol Vršovice B
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
23.10.2016
10:00
CR020
Sokol Vršovice B
-
Sparta Kutná Hora
Tomáš Zich
,
Petr Laštovička
,
podzim - 8. kolo
30.10.2016
17:00
CR019
TJ JM Chodov B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Petr Halada
,
Martin Průcha
,
30.10.2016
17:30
CR021
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
-
Wendy Mělník
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
podzim - 9. kolo
5.11.2016
19:00
CR016
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
podzim - 10. kolo
20.11.2016
12:00
CR003
TJ JM Chodov B
-
Sokol Vršovice B
13.11.2016
16:00
CR012
Wendy Mělník
-
TJ JM Chodov B
Petr Halada
,
Marián Šiška
,
26.11.2016
15:30
CR013
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sparta Kutná Hora
3.12.2016
14:00
CR015
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
-
HK Baník Most
jaro - 1. kolo
11.3.2017
13:00
CR031
HK Baník Most
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Petr Pešek
,
Martin Kasík
,
25.3.2017
15:30
CR040
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Wendy Mělník
Jaroslav Artl
,
Jan Kříženecký
,
2.4.2017
12:00
CR439
TJ JM Chodov B
-
Sparta Kutná Hora
Marta Sovová
,
Vojtěch Beňuš
,
2.4.2017
13:30
CR530
HK Baník Most
-
Sokol Vršovice B
Petr Pešek
,
Bohumil Brůna
,
jaro - 2. kolo
8.4.2017
15:30
CR022
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ JM Chodov B
Petr Laštovička
,
Tomáš Zich
,
9.4.2017
17:00
CR024
Wendy Mělník
-
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
Libor Skružný
,
Marek Bareš
,
jaro - 3. kolo
23.4.2017
18:00
CR025
Sokol Vršovice B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
23.4.2017
12:00
CR026
TJ JM Chodov B
-
HK Baník Most
Petr Halada
,
Marta Sovová
,
23.4.2017
10:30
CR027
Sparta Kutná Hora
-
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
Jakub Ransdorf
,
Ladislav Pokorný
,
jaro - 4. kolo
29.4.2017
09:00
CR029
TJ JM Chodov B
-
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
Jakub Janda
,
Marek Řeháček
,
1.5.2017
15:15
CR036
HK Baník Most
-
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
jaro - 5. kolo
8.5.2017
18:00
CR032
Sokol Vršovice B
-
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
Marta Sovová
,
Jakub Janda
,
nezadáno
00:00
CR033
TJ JM Chodov B
-
Wendy Mělník
7.5.2017
13:30
CR041
HK Baník Most
-
Sparta Kutná Hora
Miroslav Matis
,
Roman Smékal
,
jaro - 6. kolo
14.5.2017
10:30
CR034
Sparta Kutná Hora
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Marián Šiška
,
Petr Václavík
,
14.5.2017
17:00
CR035
Wendy Mělník
-
Sokol Vršovice B
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
jaro - 7. kolo
20.5.2017
14:30
CR037
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
19.5.2017
18:30
CR038
HK Baník Most
-
Wendy Mělník
Miroslav Matis
,
Roman Smékal
,
jaro - 8. kolo
27.5.2017
17:00
CR023
Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice B
Marek Bareš
,
Ondřej Háza
,
28.5.2017
18:00
CR042
Sokol Vršovice B
-
TJ JM Chodov B
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
jaro - 9. kolo
4.6.2017
17:00
CR028
Wendy Mělník
-
Sparta Kutná Hora
Václav Skala
,
Jaroslav Průžek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.