Ústecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Rozpis soutěže
Liga ÚK starší žáci
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Liga ÚK/MLŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
Liga ÚK/Předžactvo 4+1
"OPEN" sdružená soutěž ÚK/MINI 4+1 a Předžactvo 4+1
Krajské školní ligy
Vojtěch Beňuš
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.1.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.3. 13:35
AO196
Šťáhlavy - Lovosice
19 : 12
18.3. 12:40
AO195
Sokol N. Veselí A - Handball Brno
27 : 17
18.3. 11:45
AO194
Dukla B - Lovosice
29 : 19
18.3. 10:50
AO193
Handball Brno - Šťáhlavy
17 : 26
18.3. 09:55
AO192
Lovosice - Sokol N. Veselí A
14 : 30
21.1. 16:00
AO059
Talent A - Pepino SKP Fr.-Místek A
22 : 15
21.1. 14:00
AO057
HBC Strakonice - Talent A
15 : 29
21.1. 12:00
AO055
Talent A - Lovosice
26 : 12
21.1. 10:00
AO053
Lovosice - Pepino SKP Fr.-Místek A
9 : 29
21.1. 08:00
AO051
Pepino SKP Fr.-Místek A - HBC Strakonice
23 : 15
Žákovská liga starších žaček
15.1. 15:00
AP068
DHK Most - Kobylisy II B
25 : 12
15.1. 14:00
AP067
Slavia - VŠ Plzeň A
25 : 5
15.1. 12:00
AP065
VŠ Plzeň A - Kobylisy II B
25 : 19
15.1. 10:00
AP063
Kobylisy II B - DHK Pardubice A
10 : 29
15.1. 08:00
AP061
DHK Pardubice A - Slavia
7 : 31
Přebor Prahy mužů
5.6. 20:45
BA055
Praha 4 "B" - L.Vršovice B
34 : 29
31.5. 19:15
BA052
Slavia B - Chodov C
28 : 33
Přebor Prahy žen
15.6. 18:15
BB090
Astra C - Praha 4
20 : 12
25.5. 20:00
BB078
Astra B - SVŠ PLZEŇ B
23 : 22
25.5. 18:15
BB073
Astra C - SVŠ PLZEŇ B
25 : 20
18.5. 18:15
BB068
Astra C - Sokol Šťáhlavy
20 : 16
11.5. 18:15
BB064
Astra C - Střešovice A
23 : 22
4.5. 18:15
BB058
Praha 4 - Střešovice A
16 : 23
27.4. 18:15
BB069
SVŠ PLZEŇ B - Praha 4
25 : 17
Přebor Prahy starších žáků
26.3. 16:10
BC115
S.Vršovice - Dukla A
8 : 23
26.3. 12:40
BC109
Dukla A - Chodov
27 : 13
26.3. 11:30
BC107
Dukla C - Dukla B
16 : 25
26.3. 08:35
BC102
Dukla C - S.Vršovice
13 : 6
26.3. 08:00
BC101
Dukla A - Dukla B
14 : 18
25.2. 15:50
BC099
Chodov - Dukla C
13 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-12/TJ ELP Jablonec n. N./So 3.6./09:00 hod./Nejede ÚL - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec
20 : 20
video
online
Lovosice - Most
12 : 23
video
online
Louny - Jablonec
13 : 15
video
online
Liberec - Lovosice
27 : 21
video
online
Most - Louny
28 : 17
video
online
Jablonec - Lovosice
13 : 16
video
online
Liberec - Most
11 : 27
video
online
Lovosice - Louny
20 : 21
video
online
Most - Jablonec
30 : 16
video
online
Louny - Liberec
23 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
40
40
0
0
1065 : 587
80
2
Liberec
40
25
2
13
917 : 783
52
3
Lovosice
40
23
2
15
848 : 753
48
4
Louny
40
11
2
27
703 : 834
24
5
Jablonec
40
7
4
29
647 : 838
18
6
Ústí n. L.
40
8
2
30
616 : 1001
18
Tabulka střelců
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
230
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
191
Daniel Matula
Liberec Handball
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
4
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
4
David Kuchárik
HK FCC Město Lovosice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Moravec
Lokomotiva Louny
48
Matyáš Suchý
Liberec Handball
26
David Kudrhalt
ElektroPraga Jablonec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.