Ústecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga ÚK/STŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Liga ÚK/MLŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
Liga ÚK/Předžactvo 4+1
"OPEN" sdružená soutěž ÚK/MINI 4+1 a Předžactvo 4+1
Krajské školní ligy
Zdeněk Levíček
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
19.2. 15:00
AIA050
TJ Sokol Horka n.M. - HK Ivančice
15 : 44
12.2. 17:00
AIA048
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
11.2. 15:00
AIA047
HK Ivančice - HK Bystřice p.H.
49 : 31
27.11. 15:00
AIA035
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
30.10. 14:00
AIA028
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
25.9. 14:00
AIA007
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
8.4. 17:00
AIC018
Bohunice - Zlín
37 : 30
2.liga mladší dorostenci JČ
22.4. 19:00
AKA120
Sokol Žďár n. S. - Jiskra Havlíčkův Brod
38 : 19
2.liga mladší dorostenci JM
2.4. 14:00
ALA108
SKKP Handball Brno - Sokolnice
31 : 27
25.3. 14:00
ALA097
Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
48 : 29
19.3. 17:00
ALA096
Sokolnice - Hustopeče
37 : 28
19.3. 12:15
ALA093
Nové Bránice - Újezd u Brna
20 : 37
26.2. 13:30
ALA074
Sokol Telnice - Hustopeče
38 : 27
26.2. 10:00
ALA075
Újezd u Brna - Sokolnice
33 : 30
17.12. 17:00
ALA032
SKKP Handball Brno - Hustopeče
33 : 28
4.12. 13:00
ALA060
Újezd u Brna - Sokol Telnice
27 : 40
20.11. 12:15
ALA045
Nové Bránice - Hustopeče
22 : 27
16.10. 13:00
ALA027
Újezd u Brna - Nové Bránice
43 : 29
25.9. 12:30
ALA009
Sokolnice - Újezd u Brna
34 : 31
18.9. 13:00
ALA005
Újezd u Brna - Hustopeče
39 : 42
2.liga mladší dorostenci SM
9.4. 12:30
ALB112
TJ Sokol Centrum Haná - Hranice
38 : 28
17.2. 19:15
ALB069
TJ STM Olomouc - Litovel
23 : 29
Český pohár mužů
11.9. 17:00
AM044
Juliánov - Luhačovice
36 : 28
28.8. 17:00
AM004
TJ D.Cerekev - H.Brod
24 : 32
27.8. 16:00
AM025
Žeravice - Napajedla
27 : 25
Žákovská liga starších žáků
30.4. 17:45
AO220
Talent A - Zubří A
18 : 27
30.4. 15:55
AO218
Handball Brno - Talent A
15 : 28
30.4. 15:00
AO217
Zubří A - Dukla A
26 : 20
30.4. 12:15
AO214
Zubří A - Handball Brno
30 : 20
30.4. 11:20
AO213
Talent A - Sokol V. Meziříčí
25 : 9
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.