Ústecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽákyně
Rozpis soutěže
Liga ÚK starších žákyň
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Liga ÚK/MLŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
Liga ÚK/Předžactvo 4+1
"OPEN" sdružená soutěž ÚK/MINI 4+1 a Předžactvo 4+1
Krajské školní ligy
Tomáš Deml
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.4. 17:00
AB103
Dvůr Králové - HC Zlín
22 : 21
4.3. 15:00
AB083
Liberec - HBC Strakonice 1921
22 : 29
27.11. 17:00
AB052
Jičín "B" - Náchod
32 : 21
23.10. 13:00
AB036
Talent Plzeň "B" - HC Zlín
30 : 35
2 liga muži JZČ
29.4. 18:00
AC122
H.Brod - S.Vršovice
20 : 33
1.liga starší dorostenci
27.11. 15:00
AG052
Jičín - Zubří
25 : 35
23.10. 15:00
AG036
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 20
15.10. 17:00
AG030
Jičín - TJ Sokol Úvaly
31 : 17
2.liga starší dorostenci Č
4.3. 17:00
AH083
Liberec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 30
1.liga mladší dorostenci
4.3. 13:00
AJ083
Liberec - V. Bystřice
36 : 35
27.11. 13:00
AJ052
Jičín - Zubří
23 : 28
23.10. 17:00
AJ036
Talent Plzeň A - HK Lovosice
37 : 29
2.liga mladší dorostenci JČ
29.4. 16:00
AKA122
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice A
24 : 40
Český pohár mužů
7.9. 19:30
AM039
Slavia - Zruč n.S.
35 : 27
27.8. 17:00
AM002
Sokol Úvaly - Praha 4
28 : 33
Český pohár žen
21.12. 18:30
AN025
S.Vršovice - Baník Most
13 : 39
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:30
AO300
Třeboň - Jičín
20 : 26
20.5. 16:30
AO299
Sokol V. Meziříčí - Žeravice
19 : 26
20.5. 13:30
AO296
Žeravice - Lovosice
38 : 16
20.5. 11:30
AO294
Jičín - Lovosice
23 : 20
20.5. 09:30
AO292
Lovosice - Sokol V. Meziříčí
16 : 30
W.H.I.L.
22.4. 18:00
AW181
SHK Veselí n.M. - HC Zlín
20 : 18
5.3. 13:00
AW140
Slavia Praha - Bemaco Prešov
29 : 25
25.2. 17:30
AW129
Zora Olomouc - HC Zlín
28 : 24
7.1. 15:00
AW083
Sokol Písek - Zora Olomouc
22 : 31
Liga Vysočiny - mladší žáci
1.10. 13:00
JC039
Sokol V. Meziříčí A - Pardubice
8 : 4
1.10. 12:30
JC038
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí B
5 : 8
1.10. 11:30
JC036
Pardubice - Sokol N. Veselí A
7 : 14
1.10. 11:00
JC035
Sokol V. Meziříčí A - Sokol V. Meziříčí B
20 : 10
1.10. 10:00
JC033
Sokol V. Meziříčí B - Pardubice
12 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
SD-5/Sokol Lázně Kynžvart/Ne 21.5./1300 hod./Venkovní hřiště - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Most
10
8
0
2
171 : 118
16
2
Lázně Kynžvart
10
5
0
5
137 : 145
10
3
Ústí n.L.
10
2
0
8
130 : 175
4
Tabulka střelců
Kristýna Königová
Lázně Kynžvart
43
Kateřina Filová
DHK Baník Most
35
Adéla Čásová
DHK Baník Most
35
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Königová
Lázně Kynžvart
4
Adéla Borlová
DHK Baník Most
2
Valentina Schüllerová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Eliška Kopáčová
HK Spartak Ústí n.L.
8
Kristýna Königová
Lázně Kynžvart
8
Petra Kucíková
Lázně Kynžvart
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.