Ústecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga - podzim
Společná regionální liga - jaro
Liga ÚK/STŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Liga ÚK/MLŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
Liga ÚK/Předžactvo 4+1
"OPEN" sdružená soutěž ÚK/MINI 4+1 a Předžactvo 4+1
Krajské školní ligy
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.9.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
30.4. 15:30
AD122
L.Vršovice - Dukla B
23 : 34
2.4. 17:00
AD107
Loko Louny - Jablonec
30 : 21
25.2. 18:00
AD074
Ústí n.L. - Jablonec
30 : 25
1.10. 15:00
AD014
Ml. Boleslav - Dukla B
21 : 27
24.9. 17:00
AD011
Loko Louny - Ml. Boleslav
31 : 27
2.liga starší dorostenci Č
6.5. 15:00
AH130
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
30.4. 17:30
AH122
L.Vršovice - Chodov
29 : 33
2.4. 14:30
AH107
Loko Louny - ELP Jablonec
40 : 18
24.9. 14:30
AH011
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
31 : 14
1.liga mladší dorostenci
17.11. 17:30
AJ044
HK Baník Most - Liberec
30 : 30
9.10. 11:00
AJ022
HK Baník Most - Pepino SKP F-M
22 : 28
2.liga mladší dorostenci SČ
6.5. 13:00
AKB130
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sokol Úvaly
30 : 21
30.4. 13:00
AKB122
Lokomotiva Vršovice - Vršovice B
21 : 37
6.4. 17:30
AKB113
HSK Tygři Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 34
24.9. 12:00
AKB011
Loko Louny - TJ Sokol Bělá p.B.
35 : 28
2.liga ženy - západ
6.5. 11:00
AS130
TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb
26 : 20
25.2. 14:00
AS079
Ústí n.L. - Sokol Písek B
24 : 33
29.10. 15:00
AS036
TJ Sokol Bělá - Slavoj Tachov
31 : 27
1.liga starší dorostenky - západ
26.3. 11:00
AUA101
Slavia - Písek
36 : 29
2.3. 19:30
AUA095
DHK Baník Most - S.Vršovice
30 : 12
12.2. 13:00
AUA069
Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most
9 : 26
20.11. 18:00
AUA054
DHK Baník Most - Astra Praha
38 : 18
17.11. 13:30
AUA065
DHK Baník Most - Písek
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
26.3. 13:00
AV101
Slavia - Poruba
41 : 23
13.11. 15:00
AV044
Háje - Olomouc
21 : 28
2.liga mladší dorostenky - západ
25.2. 16:00
AVA079
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
25 : 17
12.2. 11:00
AVA069
Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most
19 : 23
20.11. 15:30
AVA054
DHK Baník Most - DHK Pardubice
28 : 22
17.11. 15:30
AVA065
DHK Baník Most - Písek
31 : 28
Inter REG liga - Muži
29.10. 00:00
IRM015
TJ Sokol Bělá - Jičín "C"
27 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 9. kolo - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Kutná Hora
31 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
12
11
0
1
393 : 291
22
2
Ledeč n.S.
12
6
3
3
299 : 283
15
3
HK B Most
12
6
2
4
304 : 291
14
4
Kutná Hora
12
6
0
6
324 : 313
12
5
Chodov B
12
4
1
7
295 : 305
9
6
S.Vršovice B
12
3
2
7
294 : 358
8
7
Wendy Mělník
12
2
0
10
227 : 295
4
Tabulka střelců
Ondřej Veselý
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
63
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
59
Tomáš Hradecký
Wendy Mělník
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Kupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
24
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
10
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Chlouba
HK Baník Most
44
Martin Brož
Sparta Kutná Hora
28
Josef Vlček
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.