Ústecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Liga ÚK/MLŽákyně
Rozpis soutěže
Liga ÚK mladších žákyň
Liga ÚK/MLŽ
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
Liga ÚK/Předžactvo 4+1
"OPEN" sdružená soutěž ÚK/MINI 4+1 a Předžactvo 4+1
Krajské školní ligy
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.9.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
23.4. 17:30
AC118
Praha 4 - Třeboň
31 : 23
25.3. 18:00
AC099
Zruč n.S. - TJ Lokomotiva Plzeň
27 : 30
19.3. 17:30
AC092
Praha 4 - TJ D.Cerekev
29 : 26
12.3. 11:00
AC087
Sezimovo Ústí - H.Brod
25 : 28
15.10. 18:00
AC029
Zruč n.S. - H.Brod
18 : 30
2.liga muži SVČ
29.4. 18:00
AD126
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
35 : 25
1.4. 13:00
AD104
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
32 : 25
19.2. 15:30
AD069
L.Vršovice - Ml. Boleslav
28 : 24
4.12. 17:00
AD055
Slavia - Loko Louny
29 : 30
2.10. 17:30
AD016
1.HC Pardubice - L.Vršovice
29 : 24
2.liga starší dorostenci Č
19.2. 17:30
AH069
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
20 : 28
12.11. 12:30
AH042
Liberec - L.Vršovice
26 : 26
2.10. 13:30
AH016
1.HC Pardubice - L.Vršovice
36 : 7
17.9. 15:00
AH003
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
17 : 9
1.liga mladší dorostenci
12.11. 14:30
AJ042
Liberec - Kopřivnice
30 : 47
25.9. 11:00
AJ011
HK Baník Most - Talent Plzeň A
22 : 37
2.liga mladší dorostenci SČ
29.4. 16:00
AKB126
HSK Tygři Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
27 : 27
19.2. 13:00
AKB069
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 31
16.10. 18:00
AKB029
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
26 : 19
2.10. 15:30
AKB016
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
18 : 21
17.9. 13:00
AKB003
TJ Sokol Bělá p.B. - Lokomotiva Vršovice
35 : 26
Český pohár mužů
10.9. 09:30
AM036
Rokycany - Loko Louny
19 : 24
27.8. 15:00
AM012
Kutná Hora - Zruč n.S.
23 : 26
Žákovská liga starších žáků
20.5. 15:20
AO279
Házená Mělník - V. Bystřice A
23 : 23
20.5. 14:25
AO278
Pardubice - Handball Brno
18 : 30
20.5. 13:30
AO277
Pepino SKP Fr.-Místek A - Házená Mělník
25 : 13
20.5. 12:35
AO276
V. Bystřice A - Pardubice
29 : 7
20.5. 11:40
AO275
Házená Mělník - Handball Brno
27 : 20
20.5. 09:50
AO273
Handball Brno - V. Bystřice A
20 : 26
2.liga ženy - západ
22.4. 14:00
AS120
Astra - Milevsko
35 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
MD-13/DHK Baník Most I/So 3.6./08:00 hod. - výsledky
video
online
DHK Most I - DHK Most II
3.6. 08:00
video
online
Ústí n.L. - Hvězda Cheb
3.6. 08:45
video
online
Lázně Kynžvart - DHK Most I
3.6. 09:30
video
online
DHK Most II - Ústí n.L.
3.6. 10:15
video
online
Hvězda Cheb - Lázně Kynžvart
3.6. 11:00
video
online
DHK Most I - Ústí n.L.
3.6. 11:45
video
online
DHK Most II - Hvězda Cheb
3.6. 12:30
video
online
Ústí n.L. - Lázně Kynžvart
3.6. 13:15
video
online
Hvězda Cheb - DHK Most I
3.6. 14:00
video
online
Lázně Kynžvart - DHK Most II
3.6. 14:45
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.