Ústecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Rozpis soutěže
Liga ÚK starší žáci
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Liga ÚK/MLŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
Liga ÚK/Předžactvo 4+1
"OPEN" sdružená soutěž ÚK/MINI 4+1 a Předžactvo 4+1
Krajské školní ligy
Jaromír Mach
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1965
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
8.10. 15:30
AIA013
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 21
2.liga starší dorostenci SM
27.11. 13:00
AIB034
Zlín - SKH Polanka n.O.
35 : 32
20.11. 14:00
AIB029
Vsetín - Olomouc
33 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
6.5. 11:30
AIC027
Zlín - HK Ivančice
21 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.4. 15:00
AID015
Vsetín - SKH Polanka n.O.
31 : 33
Žákovská liga starších žáků
10.12. 16:00
AO008
Handball Brno - Most
19 : 24
10.12. 15:00
AO007
Žeravice - TJ Cement Hranice A
22 : 22
10.12. 12:00
AO004
Žeravice - Handball Brno
24 : 23
10.12. 11:00
AO003
Most - TJ STM Olomouc
20 : 21
10.12. 09:00
AO001
TJ STM Olomouc - Žeravice
20 : 12
Žákovská liga starších žaček
14.5. 14:55
AP288
S.Vršovice - Poruba
19 : 20
14.5. 14:00
AP287
VŠ Plzeň A - Kobylisy II A
17 : 27
14.5. 12:10
AP285
Kobylisy II A - Poruba
27 : 17
14.5. 11:15
AP284
VŠ Plzeň A - S.Vršovice
18 : 18
14.5. 09:25
AP282
S.Vršovice - Kobylisy II A
22 : 23
2.liga mladší dorostenky - východ
8.4. 16:15
AVB109
Zábřeh - SK Žeravice
33 : 24
15.10. 11:30
AVB022
SKH Velká n.V. - TJ Nový Jičín
37 : 14
Jihomoravská liga ml. žákyní
15.10. 14:00
LJ020
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
11 : 17
LOLK muži
8.10. 17:30
OA019
Žeravice - Senice
23 : 15
25.9. 14:00
OA010
Veselá - Senice
30 : 23
ZL starší žáci
13.5. 08:00
ZC132
Holešov - Zlín
24 : 36
22.4. 17:15
ZC118
Zubří A - Zubří B
28 : 28
9.4. 13:00
ZC112
Bystřice p.H. - Zubří A
8 : 28
8.4. 10:30
ZC113
Zlín - Luhačovice
33 : 27
26.3. 11:00
ZC100
Zlín - Holešov
37 : 9
26.2. 09:30
ZC080
Holešov - Luhačovice
15 : 21
21.2. 18:15
ZC083
Rožnov p.R. - Zlín
16 : 27
11.2. 17:00
ZC078
Zubří A - Holešov
34 : 20
5.2. 09:00
ZC071
Zubří B - Napajedla
26 : 20
28.1. 17:00
ZC072
Bystřice p.H. - Zlín
9 : 42
Další
Kalendář
Předchozí kola
SH-12/TJ ELP Jablonec n. N./So 3.6./09:00 hod./Nejede ÚL - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec
20 : 20
video
online
Lovosice - Most
12 : 23
video
online
Louny - Jablonec
13 : 15
video
online
Liberec - Lovosice
27 : 21
video
online
Most - Louny
28 : 17
video
online
Jablonec - Lovosice
13 : 16
video
online
Liberec - Most
11 : 27
video
online
Lovosice - Louny
20 : 21
video
online
Most - Jablonec
30 : 16
video
online
Louny - Liberec
23 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
40
40
0
0
1065 : 587
80
2
Liberec
40
25
2
13
917 : 783
52
3
Lovosice
40
23
2
15
848 : 753
48
4
Louny
40
11
2
27
703 : 834
24
5
Jablonec
40
7
4
29
647 : 838
18
6
Ústí n. L.
40
8
2
30
616 : 1001
18
Tabulka střelců
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
230
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
191
Daniel Matula
Liberec Handball
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
4
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
4
David Kuchárik
HK FCC Město Lovosice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Moravec
Lokomotiva Louny
48
Matyáš Suchý
Liberec Handball
26
David Kudrhalt
ElektroPraga Jablonec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.