Ústecký krajský svaz házené
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Liga ÚK/STŽ
Rozpis soutěže
Liga ÚK starší žáci
Společná regionální liga mužů
Liga ÚK/STŽákyně
PODKRUŠNOHORSKÁ liga MINI 6+1
Liga ÚK/MLŽákyně
Liga ÚK/MLŽ
"OPEN" soutěž ÚK/MINI 4+1
Liga ÚK/Předžactvo 4+1
"OPEN" sdružená soutěž ÚK/MINI 4+1 a Předžactvo 4+1
Krajské školní ligy
Rudolf Šimon
Mateřský klub
DHK Pardubice
Rok narození
1957
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2017
Koučovaná utkání
Český pohár žen
10.9. 10:00
AN006
DHK Pardubice - HK Ivančice
21 : 29
Žákovská liga starších žáků
20.5. 14:25
AO278
Pardubice - Handball Brno
18 : 30
20.5. 12:35
AO276
V. Bystřice A - Pardubice
29 : 7
20.5. 10:45
AO274
Pepino SKP Fr.-Místek A - Pardubice
26 : 18
20.5. 08:55
AO272
Pardubice - Házená Mělník
16 : 29
30.4. 18:00
AO240
Pardubice - Lovosice
25 : 22
30.4. 16:00
AO238
Most - Pardubice
29 : 15
30.4. 13:00
AO235
Zlín - Pardubice
33 : 17
30.4. 11:00
AO233
Pardubice - Karviná A
8 : 44
18.3. 16:20
AO169
Pardubice - Třeboň
15 : 26
18.3. 14:30
AO167
TJ Cement Hranice A - Pardubice
27 : 16
18.3. 12:40
AO165
Pardubice - Dukla A
15 : 40
18.3. 09:55
AO162
HBC Strakonice - Pardubice
32 : 23
18.2. 16:20
AO109
Dukla B - Pardubice
29 : 17
18.2. 13:35
AO106
Pardubice - Liberec
21 : 23
18.2. 10:50
AO103
TJ STM Olomouc - Pardubice
27 : 11
18.2. 09:00
AO101
Pardubice - Sokol V. Meziříčí
19 : 27
21.1. 16:20
AO099
Žeravice - Pardubice
29 : 24
21.1. 13:35
AO096
Pardubice - Šťáhlavy
20 : 28
21.1. 10:50
AO093
U. Hradiště - Pardubice
29 : 9
21.1. 09:00
AO091
Pardubice - Zubří A
16 : 24
10.12. 14:25
AO028
Pardubice - Náchod
14 : 31
10.12. 12:35
AO026
Talent A - Pardubice
27 : 15
10.12. 10:45
AO024
Sokol N. Veselí A - Pardubice
28 : 16
10.12. 08:55
AO022
Pardubice - Jičín
18 : 28
Liga Vysočiny - starší žáci
20.11. 12:40
JB059
Pardubice - Sokol V. Meziříčí
15 : 12
20.11. 11:30
JB057
Sokol N. Veselí A - Pardubice
17 : 10
20.11. 10:20
JB055
Pardubice - Sokol N. Veselí B
10 : 11
20.11. 08:35
JB052
TJ D.Cerekev - Pardubice
12 : 22
30.10. 15:00
JB050
TJ D.Cerekev - Pardubice
12 : 16
Další
Předchozí kola
SH-12/TJ ELP Jablonec n. N./So 3.6./09:00 hod./Nejede ÚL - výsledky
video
online
Jablonec - Liberec
20 : 20
video
online
Lovosice - Most
12 : 23
video
online
Louny - Jablonec
13 : 15
video
online
Liberec - Lovosice
27 : 21
video
online
Most - Louny
28 : 17
video
online
Jablonec - Lovosice
13 : 16
video
online
Liberec - Most
11 : 27
video
online
Lovosice - Louny
20 : 21
video
online
Most - Jablonec
30 : 16
video
online
Louny - Liberec
23 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
40
40
0
0
1065 : 587
80
2
Liberec
40
25
2
13
917 : 783
52
3
Lovosice
40
23
2
15
848 : 753
48
4
Louny
40
11
2
27
703 : 834
24
5
Jablonec
40
7
4
29
647 : 838
18
6
Ústí n. L.
40
8
2
30
616 : 1001
18
Tabulka střelců
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
230
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
191
Daniel Matula
Liberec Handball
181
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
4
Ondřej Kuliš
HK Baník Most
4
David Kuchárik
HK FCC Město Lovosice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Moravec
Lokomotiva Louny
48
Matyáš Suchý
Liberec Handball
26
David Kudrhalt
ElektroPraga Jablonec
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.